מידע בנושא תשלום

עמוד הבית פורומים פורום לימודי נהיגה מידע בנושא תשלום

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    מידע בנושא תשלום

היי,
    רציתי לשאול:
    1.האם מגיע למורה שלי תשלום על השיעור בו נערך הטסט הפנימי? (שילמתי בנפרד לבית הספר)
    2. מגיע למורה תשלום כלשהו על הטסט עצמו?
    אשמח לתשובה…

תשובה

טסט פנימי עולה בין שיעור נהיגה רגיל עד ל-250 ש"ח תלוי במורה שאת לומדת אצלו.
    חשוב להקפיד שהטסט הפנימי יבוצע על ידי המנהל המקצועי של בית הספר לנהיגה שהמורה עובד איתו, ולא על ידי מורה אחר שהוא לא מנהל מקצועי. (חשוב מאד)
    הכסף הולך למורה והוא מתחשבן מול הבית ספר שהוא עובד איתו. (אין כפל תשלומים)
    בטסט חיצוני על פי החוק את צריכה לשלם אגרה למדינה על סך 141 שקל + 229 שקל למורה נהיגה על העמדת רכבו למבחן חיצוני (טסט, המחיר מפוקח)
    הטסט אורך בין 25-30 דקות ונהוג לעשות לפניו חצי שיעור נהיגה בן 20 דקות או שיעור נהיגה מלא בן 40 דקות. (זה תלוי בך ולא חובה)

תשלום- תגובה

אני חוששת שלא הובנתי כראוי, שילמתי לבית הספר 230 שקלים-עבור הפנימי, האם אני צריכה בנוסף לשלם למורה תשלום של שיעור?
    ואם הזכרת את נושא השיעור שלפני הטסט- מגיע למורה שלי תשלום על השיעור הזה?

תשלום על טסט פנימי

היי הדס,
    טסט פנימי הוא מבחן שנערך ע"י מנהל מקצועי שבו הוא בודק את יכולות וכישורי הנהיגה שלך ומעדכן גם אותך וגם את מורה הנהיגה שלך, האם את ראויה לטסט חיצוני.
    מאחר והמבחן הפנימי מתקיים ברכב של מורה הנהיגה שלך – מגיע גם למורה תשלום על כך.
    באופן כללי , חלוקת התשלום מתבצעת בצורה ש- 35% מהעלות של הטסט הפנימי הולך למנהל המקצועי והיתר הולך למורה הנהיגה.
    במידה ושילמת על המבחן הפנימי תשלום מלא לבית הספר – הבית ספר אמור לחלק את התשלום למנהל המקצועי ולמורה הנהיגה שלך, ואת לא אמורה להוסיף מעבר לכך.
    אם עשית גם שיעור נהיגה לפני הטסט הפנימי – אז את זה תצטרכי לשלם בנפרד למורה הנהיגה ללא כל קשר לטסט הפנימי.
    מקווה שהכל ברור.
    שיהיה בהצלחה 

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך