האם להחליף עיר אחרי שנכשלתי בטסט ראשון?

עמוד הבית פורומים פורום לימודי נהיגה האם להחליף עיר אחרי שנכשלתי בטסט ראשון?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    האם להחליף עיר אחרי שנכשלתי בטסט ראשון?

היי לכולם 
    אני לומדת נהיגה כבר כמעט שנה ועשיתי 38 שיעורי נהיגה ונכשלתי בטסט ראשון
    לתחושתי המורה לא התאמץ מדי ובעיקר היה עסוק בלהספיק לתלמיד הבא
    כאמור הוא שכיר בבית ספר מוכר בחולון שעשיתי דרכו קורס תיאוריה.
    אחרי ששמתי לב שהוא כבר כמעט ולא מעיר לי ביקשתי ממנו להיבחן לטסט גם כי רציתי לזרז את זה. מיותר לציין שהוא לא התעכב איתי על דברים שאני לא שולטת בהם כגון חניה או עצר לבדוק או לשאול אותי אם לא הייתי מבקשת ממנו חיזוק.
    ואז הבנתי כשניגשתי שאני נבחנת בחולון שנחשבת העיר הכי קשה בארץ עם הדרכים הכי טריקיות ושנורא קשה לעבור את הטסט שם.
    וכנגד ראיתי המלצות לעיר יבנה שיותר פשוט להבחן שם
    אני בן אדם עם בעיות קשב וריכוז ולא גרה בחולון וגם לא מתכננת לנהוג בתוך העיר כך שהרישיון הוא נטו לנהיגה בין עירונית ובחו"ל.
    אשמח להמלצות לכאן או לכאן האם עלי לעבור למורה ביבנה
    במה זה גובל והאם זה כדאי לי?

החלפת אזור לימוד נהיגה

היי
    הייתי מציע לך לחלק את ההתלבטות שלך לשני חלקים:
    1. מורה נהיגה – אם את מרגישה שאת לא מקבלת ערך מוסף בתהליך הלמידה שלך, אז הייתי ממליץ לך לבצע סקר ברשתות החברתיות ולקרוא חוות דעת על מורים אחרים באזור המגורים שלך.
    2. אזור לימוד – לכל עיר יש את היתרונות והחסרונות שלה, אני לא חושב שזה שתעברי ליבנה – יעשה את ההבדל.
    בסוף – את מקבלת רישיון נהיגה בינלאומי שמקנה לך את הזכות לנהוג בכל מקום בעולם ויש מקומות (גם במדינה) שמאוד קשים לנהיגה ואז מה תעשי שתגיעי למקומות האלו? יהיה לך מאוד קשה להתמודד איתם.
    אני אישית הייתי ממליץ לך קודם כל להיסגר על מורה טוב שישקיע בך ואז מבקש ממנו שיקשה עליי וייקח אותי למקומות הכי מסובכים שיש בשביל "שמחר בבוקר" יהיו לך את כל הכלים הנכונים להתמודד עם סיטואציות מורכבות בנהיגה.
    אני מאוד מאמין ב"קשה באימונים – קל בקרב".
    שיהיה המון בהצלחה…

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך