לימודי נהיגה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    לימודי נהיגה

אני בת 36 ניסיתי בעבר ללמוד נהיגה ואחרי כ40 שיעורים פרשתי כי לא הצלחתי להתקדם.
    כרגע התחלתי ללמוד שוב אני בערך בשיעור ה 15 ומרגישה כאילו בשיעור הראשון אין שום התקדמות . השאלה אם אין מה לנסות וזה אבוד או שיש איזה מכון או משהו שיכול לעזור לי להתקדם? מבחני תאוריה עוברת בקלות .

לימודי נהיגה

היי רינה,
    עצוב לי לשמוע על התהליך הקשה שאת עוברת אך יחד עם זאת, ממליץ מאוד להמשיך בתהליך ולא להרים ידיים.
    לפי ראות עיניי – אין דבר כזה "אבוד" או "לא אפשרי" – הכל בר השגה רק נדרשת הרבה סבלנות, התמדה והשקעה.
    ממליץ לך מאוד לנקוט בפעולות הבאות:
    1. לבקש מהמורה נהיגה שלך שיקדיש 5 דקות בכל סוף שיעור שבהן הוא ייתן לך נקודות חיזוק לשימור ונקודות חלשות לשיפור כלומר, שתעשו בעצם סיכום לשיעור שהיה ותיאום ציפיות לשיעור הבא.
    2. לקיים את שיעורי הנהיגה בתדירות של 3 שיעורים בשבוע על מנת לתרגל ולשנן את הדברים בתדירות גבוהה שתסייע לך להשתפר ולצעוד קדימה.
    3. להביא חבר / קרוב משפחה בעל רישיון נהיגה לשיעורים שיישב מאחור וייתן לך בסוף גם הוא את הטיפים שלו כאחד שישב וצפה מהצד.
    שיהיה לך בהצלחה ולא משנה מה יקרה – אל תעזבי שוב את תהליך הלמידה, את רק גורמת לעצמך לבזבוז רב של: אנרגיות, זמן וכסף יקר שהולך לאיבוד !

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך