מורה נהיגה מרח אותי הרבה זמן

עמוד הבית פורומים פורום לימודי נהיגה מורה נהיגה מרח אותי הרבה זמן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    מורה נהיגה מרח אותי הרבה זמן

לפני כ8חודשים התחלתי ללמוד נהיגה
    בהתחלה הכל היה בסדר לאחר תקופה המורה שלי לא ענה לי שבועיים וטען שהיה באבל(כשלכל החברים שלי הוא ענה) קצת כעסתי עליו ואז הוא הביא לי בוסט של שיעורים עד 28 … בשיעור 30 ניגשתי לטסט פנימי ועברתי… מאז הטסט פנימי שלי עברו 4 חודשים והמורה שלי לא הביא לי טסט ראשון… לא היה זמין במשך תקופה עד שהתקשרתי אליו ממספר אחר ואחרי שיחה כועסת מאוד הביא לי טסט וביטל לי אותו יום לפני… ואז שוב סינונים… אחרי שבועיים עוד טסט וביטול יומיים לפני, בפעם השנייה אמרתי לו שאני שוקל לעבור מורה נהיגה(כמובן שבתגובה הוא אמר לי שזה לא כדאי…) ופעם הרביעית שהוא ביטל לי את הטסט *הראשון* מלהט ועצבים אמרתי לו מחר אני בא לקחת את הטופס הירוק… לאחר דיון ארוך-שנמשך בוואטסאפ כי הוא לא ענה לי-  סגרנו על שעה … כמובן שהוא לא היה זמין מהבוקר ואז אמר שהוא לא יהיה בשעה הזאת… לבסוף השגתי את הטופס ועברתי למורה אחר… 
    המורה החדש הציע לי לשלם לו 700 שח ולעשות כמה שיעורים אצלו והוא מגיש אותי לטסט (אפילו הביא לי מועד לעוד שבועיים)ומורים אחרים הציעו לי רק להיכנס לרשימת המתנה של 3+ חודשים…
    הבעיה שלי היא שהגעתי כבר לשיעור 40 והוצאתי 6000שח על כל הרשיון… האם יש דרך לגשת לטסט ללא מורה במקרה כזה? האם אני יכול לדרוש מהמורה הקודם החזר כספי?
    והאם יש גוף מסויים שאני יכול לדווח עליו על המורה הישן?-חייב לציין שבמהלך השבוע אחרי שעזבתי את המורה הישן גיליתי שהוא העביר טסט 6 אנשים שהתחילו ללמוד 3-4 חודשים אחרי נהיגה.
    אם הבעיה הייתה בנהיגה שלי הוא יכל להגיד לי במקום להבטיח לי טסט כי כשעזבתי קיבלתי ממנו תגובות כמו:״אתה מתכחש למצבך״ ״אתה לא תעבור טסט״ ״אתה עדיין לא יודע לנהוג״.-חייב לציין שהמורה החדש אמר לי שמצבי ממש טוב…

המורה מרח אותי הרבה זמן

היי דוד
    שמי אורן ואני מנהל הפורום החדש – קראתי את מכתבך וראשית ברצוני להתנצל על כך שלא קבלת מענה עד היום.
    לגבי שאלותיך:
    1. לגשת לטסט ללא מורה – לא ניתן לגשת לטסט פנימי / חיצוני ללא שיוך למורה נהיגה.
    כל תלמיד שלומד נהיגה חייב להיות משוייך למורה ולבית ספר.
    2. החזר כספי – יהיה לדעתי בעייתי לדרוש אבל הכל תלוי באיזה הוכחות יש לך, בכל מקרה זה נתון  לשיקולך האישי.
    3. גוף ממונה שאליו ניתן לפנות – יש אדם בשם שחר פרטוק שהוא המפקח על כל מורי הנהיגה  ולכן יש באפשרותך לפנות אליו ולהביע את דעתך האישית על התנהלותו של אותו מורה.
    לסיכום,מקווה שסייעתי לך עם תשובותיי.
    במידה ויש לך שאלות נוספות – תרגיש חופשי לשאול.
    שיהיה הרבה בהצלחה,
    אורן מאדב.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך