נהיגה ראשונה אחרי טסט

עמוד הבית פורומים פורום לימודי נהיגה נהיגה ראשונה אחרי טסט

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    נהיגה ראשונה אחרי טסט

אז עברתי טסט אתמול. היום נהגתי פעם ראשונה עם אבא שלי כמלווה. כל הדרך הוא התעצבן עלי והעיר לי – שאני איטית מידי, שאני יכולה להכנס לכיכר, שאני מאותתת יותר מידי וכו'
    מעבר לזה שהוא לא הסכים להסביר לי כלום על הרכב וזה רכב שאני לא מכירה ועולה עליו פעם ראשונה- בתחילת הנסיעה חנינו בעליה, אני סובבתי את המפתח פעמיים – כמו שלמדתי מהמורה לנהיגה והרכב נדלק, אבל לא הונע ולכן הוא החל להתדרדר … אני מצידי אומרת לו שהרכב לא מגיב למרות שאני לוחצת על הברקס והוא מתעצבן עלי ללחוץ יותר חזק וכו'. קיצור חוויה מזעזעת שהורידה לי את כל הביטחון שקיבלתי אצל המורה ואחרי מעבר הטסט.

אני לא חייבת במלווה בגלל הגיל. אבל לא רציתי להתחיל ישר לנהוג לבד. מה אתם ממליצים? מפחדת לעלות עכשיו לרכב 😶

נהיגה ראשונה אחרי טסט

היי אור,
    ראשית, מצוין שבחרת לנהוג עם מלווה , למרות שאת לא מחויבת – זה בהחלט משהו שיכול להגביר את הביטחון והניסיון שלך בכביש.
    לגבי אבא שלך – אני מניח שהוא נהג מאוד ותיק על הכביש ולכן הוא לא רגיל לנהיגה שמתבצעת "לפי הספר" כמו שאת למדת לנהוג.
    הייתי ממליץ לחפש מלווה אחר שישרה לך יותר ביטחון ורוגע בנהיגה.
    בכל אופן, בשום פנים ואופן לא לוותר על נהיגה – הוצאת הרבה אנרגיות וכסף בשביל לקבל את הרישיון נהיגה ולא בשביל לשים אותו בכיס.
    תאמיני בעצמך ותיישמי בדיוק מה שלמדת – הניסיון והביטחון יבואו עם הזמן, פשוט תתני לזמן לעשות את שלו (בתנאי שתתמידי בנהיגה ולא תעשי הפסקות).
    שיהיה בהצלחה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך