טסט לאחר שלילה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    טסט לאחר שלילה

שלום בן 37 ואני בול יוצא משלילה של 9 חודשים עשיתי תאוריה וכרגע טסט..במשרד הרישוי אמרו לי שאני מחוייב רק לטסט ולא לשיעורים או טסט פנימי ובמשרד הרישוי גם רשמו לי את זה על הטופס שאני חייב רק בטסט ללא שיעורים…והלכתי למורה לנהוגה הראתי לו את זה הוא אמר לי שאני מחוייב בהרשמה לטסט 100 שח בנוסף אני צריך לעשות מבחן פנימי בעלות של 250 שח ובסוף כמובן יגישו אותי לטסט בעלות של עוד 250 שח..האם זה הגיוני? ולא עושקים אותי כי במשרד הרישוי לא דיברו איתי על מבחן פנימי או על הרשמה בעלות זה חדש לי…? אשמח לעצתכם מתוך הידע הרב שלכם תודה רבה

טסט לאחר שלילה

היי מנחם
    אם משרד הרישוי רשם לך שאתה מחוייב בטסט חיצוני בלבד אז אין לך חובה לבצע טסט פנימי או מינימום של שיעורים.
    לגבי דמי רישום – יש כרגע נהלים חדשים בבתי הספר לנהיגה שהוחלט לחייב כל תלמיד בדמי רישום וטיפול – הסכום יכול להשתנות בהתאם לבית הספר.
    מאחל לך הרבה בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה.

טסט לאחר שלילה

היי מנחם
    אם משרד הרישוי רשם לך שאתה מחוייב בטסט חיצוני בלבד אז אין לך חובה לבצע טסט פנימי או מינימום של שיעורים.
    לגבי דמי רישום – יש כרגע נהלים חדשים בבתי הספר לנהיגה שהוחלט לחייב כל תלמיד בדמי רישום וטיפול – הסכום יכול להשתנות בהתאם לבית הספר.
    מאחל לך הרבה בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך