אודות האתר

אתר "הרישיון שלי" הוקם במטרה לשמש כפלטפורמה המקיפה והמובילה בישראל, בנושא לימודי נהיגה. האתר מספק את כל הידע והכלים הנדרשים, לפני שבוחרים מורה נהיגה מנוסה ומקצועי.


באתר, אינדקס מקיף ועדכני של: מורי נהיגה, בתי ספר לנהיגה, קורסים ללימוד נהיגה ועוד..


בנוסף, תוכלו ליהנות ממאגר עשיר ומגוון של מידע הכולל מדריכים ומאמרים בתחומים שונים ופורום מומחים - בו תוכלו לקבל תשובה מקצועית ומהירה על כל שאלה בנושא לימודי נהיגה.

האתר אף מהווה כפלטפורמה רבת ערך עבור מורים לנהיגה ובתי ספר לנהיגה,  כאשר, ניתן להוסיף בקלות את העסק למאגר, לקחת חלק פעיל בדיונים בפורום, וליהנות מחשיפה לעשרות אלפי הגולשים - אשר מבקרים באתר מדי  חודש. 

כך שבין אם אתם תרים אחר מורה נהיגה,  בין אם אתם מחפשים מידע בנושאים כמו: לימודי נהיגה, רישיון על קטנוע, מבחן תיאוריה וכו' ובין אם אתם מורי לנהיגה או בעלי המקצוע העוסקים בתחום,  אתר "הרישיון שלי"  יהווה  ככתובת הנכונה והמתאימה בעבורכם (תרתי משמע!)!

מה באתר?

מאמרים, טיפים ומדריכים – כאן תוכלו לקבל מידע מעניין ומסייע בכל הנושאים החשובים ביותר בנושא לימודי נהיגה – ללמוד איך לבחור מורה נהיגה, לקבל טיפים מסייעים להליך הלימודים ולטסט, ללמוד על התקנות והחוקים השונים בנושא נהיגה וליהנות ממידע לגבי נושאים רבים נוספים.

רוצים להתחיל לקרוא?  לחצו כאן

פורום פעיל – פורום פעיל ופופולארי אשר מאפשר לכם לשאול מורי נהיגה מנוסים כל שאלה בנושא.

יש לכם שאלות למנהלי הפורום שלנו?  לחצו כאן

מאגר מורי נהיגה – מאגר עצום ואיכותי של מורי נהיגה מקצועיים ומנוסים מכל רחבי הארץ.

מחפשים מורה נהיגה?  לחצו כאן

מאגר של בתי ספר לנהיגה – מאגר עצום ונבחר של בתי ספר לנהיגה מכל רחבי הארץ.

מחפשים בית ספר לנהיגה?  לחצו כאן

צוות אתר mylicense מאחל לכם גלישה נעימה באתר וישמח להשיב לכם על כל שאלה/ בקשה/ הערה או הארה בנושא לימודי נהיגה – לפניות לחצו כאן


מנהל פורום לימודי נהיגה

אורן מאדב

אורן מאדב

אורן מאדב הוא מורה נהיגה מנוסה ואחראי, שקול ורגוע מרחובות שמלמד ב: ראשון לציון והסביבה. תחומי התמחות של אורן לימוד לנהיגה נכונה ובטוחה כדרך חיים.